Nasi absolwenci

Co roku mury naszej placówki opuszcza kilkoro absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Każdy z nich jest przygotowany do uzyskania kwalifikacji zawodowych, dlaszego kształcenia oraz życia społecznego i podejmowania aktywności zawodowej. Staramy się aby nasi absolwenci potrafili dokonywać właściwych wyborów i aby potrafili docenić ważne wartości w różnych sytuacjach życiowych.

Nasi absolwenci wiedzą jak i gdzie poszukiwać pracy oraz jak dopełnić formalności związanych z zatrudnieniem.

Oto kilka przykładów naszych "najlepeszych z najlepszych" czyli absolwentów, którzy odnoszą w życiu wielkie sukccesy !

BASIA

Rok ukończenia szkoły: 2006

Zawód: sprzedawca

Obecnie: kierownik sklepu dyskontu spożywczego „Biedronka”

ADAM

Rok ukończenia szkoły: 2006

Zawód:  blacharz samochodowy

Obecnie: pracownik serwisu pojazdów samochodowych firmy Fiat i Lancia

DANIEL

Rok ukończenia szkoły: 2007

Zawód: rzeźnik – wędliniarz

Obecnie: pracownik zakładów mięsnych w Preston w Wielkiej Brytanii

BASIA

Rok ukończenia szkoły: 2008

Zawód: sprzedawca

Obecnie: Pracownik sieci sklepów odzieżowych „Top-tu”

DAWID

Rok ukończenia szkoły: 2012

Zawód: stolarz

Obecnie: operator wózka widłowego w dużej holenderskiej firmie.

MARCIN

Rok ukończenia szkoły: 2012

Zawód: stolarz

Obecnie: pracownik zakładów stolarskich i produkcji mebli „Komandor”